Apartamento Aconchegante No Centro
Apartamento Aconchegante No Centro Miguel Pereira is gelegen op ongeveer 700 meter afstand van Igreja Nova Matriz en op circa 25 minuten lopen van Museu Ferroviario Miguel Pereira.
Gasten van het appartement kunnen het centrum van Miguel Pereira bereiken met een wandeling van 5 minuten en de Museu Francisco Alves bezoeken, op wandelafstand van ongeveer 8 minuten. Het Cachaca Museum ligt op 6 km afstand van dit appartement.
Om u comfort te verhogen vindt u een douche in de accommodatie. Bovendien zijn er ook handdoeken.
Voor degenen die liever hun eigen maaltijden koken, heeft Apartamento Aconchegante No Centro zelfvoorzienende faciliteiten zoals een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cachoeira Do Pocao1638 km
- Museu Ferroviario Miguel Pereira2146 km
- Fazenda Santa Cecilia4938 km
- Museu Francisco Alves459 km
- Centro Cultural de Miguel Pereira457 km
- Lago Javary2713 km
- Igreja Nova Matriz475 km
- Municipal Memorial3205 km
- Poort van Miguel Pereira4533 km
- Luchthavens
- Luchthaven Francisco Álvares de Assis120 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Kluisje
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Koffie- en theefaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamento Aconchegante No Centro?
Gasten van Apartamento Aconchegante No Centro kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Igreja Nova Matriz, op 700 meter loopafstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Cachaca Museum (6 km) en Museu Ferroviario Miguel Pereira (2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apartamento Aconchegante No Centro?
Het duurt 5 minuten lopen om van Apartamento Aconchegante No Centro naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento Aconchegante No Centro?
De prijs van het boeken van Apartamento Aconchegante No Centro is $66. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Apartamento Aconchegante No Centro?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Apartamento Aconchegante No Centro verblijven.